fbpx
liga majtrov
Hymna Ligy majstrov v podaní Adventure Strings
13. septembra 2017
slacikove kvarteto
2% z dane pre občianske združenie Adventure Strings
21. januára 2019
Zobraziť všetko

Koncert v Zámockom hoteli Galicia Nueva v Haliči

 

Srdečne Vás pozývame na náš koncert v nádherných priestoroch Zámockého hotela Galicia Nueva v Haliči, ktorý sa uskutoční 13. apríla 2018. Koncert sa bude konať v priestoroch impozantnej Župnej siene, ktorá vyniká reštaurátorsky zhodnotenou pôvodnou neskorobarokovou freskovou výzdobou autorov viedenského dvora z 2. polovice 18. storočia.

Tento priestor oživíme koncertom, v ktorého prvej časti zahráme najznámejšie diela Mozartovej tvorby v úprave pre sláčikové kvarteto a v druhej časti predvedieme tie najobľúbenejšie diela klasickej hudby od baroka až po súčasnosť, taktiež v našich jedinečných úpravách.

Cena vstupenky pre jednu osobu je 38.-€, v cene vstupenky je zahrnutý welcome drink, káva, minerálka a dezert. Vstupenky a ubytovanie si môžete zakúpiť a rezervovať na recepcii zámockého hotela Galicia Nueva, telefonicky na číslach +421 472 852 200 a +421 472 852 211 alebo e-mailom na adrese recepcia@hotelgalicianueva.sk.

Tešíme sa na spoločné stretnutie v krásnych priestoroch zámockého hotela!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.