fbpx
Adventure Strings ako finalisti Viva Ulica!
18. júna 2017
viva ulica
Bratislava ožíva hudbou: Sériu koncertov Viva Ulica! otvorili Adventure Strings
4. augusta 2017
Zobraziť všetko

Hudba v sade (všade)

Hudba v sade (všade) počas leta 2017 už po druhý rok prinesie do Sadu Janka Kráľa v Bratislave cyklus obľúbených komorných open-air koncertov. Najstarší mestský park v strednej Európe sa každú sobotu podvečer rozozvučí klasickou hudbou v podaní etablovaných domácich a zahraničných umelcov, profesionálnych komorných zoskupení, ale aj minuloročných laureátov ocenenia Viva Musica! festival Grand Prix a talentovaných študentov hudby.

Koncerty v Sade Janka Kráľa zachovávajú nezameniteľnú atmosféru parku, nenarúšajú ju pódiami a ponúkajú možnosť neformálnej prezentácie hudby. Tento rok sa v rámci koncertov predstaví celkom 32 umelcov a hudobných zoskupení. Hudba v sade (všade) je jedným zo sprievodných podujatí Viva Musica! festivalu a koncom leta vyústi do záverečného koncertu, v rámci ktorého vystúpi symfonický orchester zložený z víťazov ocenenia Viva Musica! festival Grand Prix, finalistov pilotného ročníka projektu Viva Ulica! a profesionálnych hudobníkov. Pod dirigentskou taktovkou Braňa Kostku zaznie v Sade Janka Kráľa program zostavený z najkrajších diel klasickej hudby.

Adventure Strings vystúpi v rámci projektu Hudba v sade (všade) v sobotu, 19. augusta 2017 o 17:00!

Projekt sa realizuje v spolupráci s Bratislavským kultúrnym a informačným strediskom a Hudobným centrom. Aktuálny program nájdete na www.vivamusica.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.